គណៈកម្មការធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា ទទួលថវិកាពី លោកស្រី ឈូក សីហា ប្រធានអង្គការការអភិវឌ្ឍកុមារកម្ពុជា សំរាប់ជួយដល់វីរកងទ័ព
នៅថ្ងៃចន្ទ ១៤ កើត ខែអស្សុជ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស. ២៥៦៩ ត្រូវ នឹងថ្ងៃទី៦ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ លោកស្រី ឈូក សីហា ប្រធានអង្គការការអភិវឌ្ឍកុមារកម្ពុជា បានចូលរួមជួយដល់វីរកងទ័ព តាមរយៈគណៈកម្មការធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា នូវថវិកាចំនួន ១០០០ដុល្លារអាមេរិក។

CHRC Receives Funding from Ms Chhouk Seiha, Director of the Cambodian Child Development Organization, for Heroic Soldiers
On Monday, 6 October 2025, Ms Chhouk Seiha, Director of the Cambodian Child Development Organization, contributed USD1,000 to the heroic soldiers through the Cambodian Human Rights Committee (CHRC).