ប្រជាពលរដ្ឋនៅសង្កាត់សៀមរាប ចូលរួមកម្មវិធីអប់រំផ្សព្វផ្សាយស្តីពី”សិទ្ធិមនុស្ស និងច្បាប់”រៀបចំឡើងដោយគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា
សៀមរាប៖ ដោយមានការយកចិត្តទុកដាក់របស់ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្ត្រី កែវ រ៉េមី ប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា (គ.ស.ម.ក.) បានចាត់តាំងឯកឧត្តម លឹម រតនៈ សមាជិក គ.ស.ម.ក. ដឹកនាំក្រុមការងារគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា ចុះអប់រំផ្សព្វផ្សាយស្តីពី «សិទ្ធិមនុស្ស និងច្បាប់ » ដល់ប្រជាពលរដ្ឋចំនួន២៧នាក់ ស្រីចំនួន៨
នាក់នៅសង្កាត់សៀមរាប ក្រុងសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប នៅថ្ងៃអង្គារ ៤កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំម្សាញ់ ឆស័ក សប្តស័ក ២៥៦៩ ដែលត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥។

Residents of Sangkat Siem Reap Participated in CHRC-Organised Educational Session on “Human Rights and Law”
Siem Reap: HE Keo Remy, Senior Minister, President of the Cambodian Human Rights Committee (CHRC), tasked HE Lim Rattanak, CHRC member, with leading a CHRC working group to Sangkat Siem Reap, Krung Siem Reap, Siem Reap province, on Tuesday, 29 July 2025, to educate and raise awareness about “Human Rights and Law” for 27 (8 female) individuals.