ឯកឧត្តម កែវ រ៉េមី រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជាបានអនុញ្ញាតទទួលជួបលោក Mark Harris
ឯកឧត្តម កែវ រ៉េមី រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជាបានអនុញ្ញាតទទួលជួបលោក Mark Harris ឯកឧត្តម កែវ រ៉េមី រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជាបានអនុញ្ញាតទទួលជួបលោក Mark Harris
នៅរសៀលថ្ងៃចន្ទ ៧រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស.២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ ឯកឧត្តម កែវ រ៉េមី រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជាបានអនុញ្ញាតទទួលជួបលោក Mark Harris មន្រ្តីទំនាក់ទំនងអង្គការសហប្រជាជាតិប្រចាំអាស៊ាន នៃការិយាល័យអាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក នាយកដ្ឋានកិច្ចការនយោបាយនិងការកសាងសន្តិភាពនិងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការសន្តិភាព អង្គការសហប្រជាជាតិ ដើម្បីពិភាក្សាអំពីការត្រៀមរៀបចំកិច្ចប្រជុំរវាងគណៈកម្មការអន្តររដ្ឋាភិបាលអាស៊ានទទួលបន្ទុកសិទ្ធិមនុស្ស (អាយឆា) និងអង្គការសហប្រជាជាតិ ដែលគ្រោងនឹងរៀបចំនៅក្នុងកិច្ចប្រជុំពិសេសលើកទី២ ឆ្នាំ២០២២ របស់អាយឆា នាថ្ងៃទី១៦ និង១៧ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២២ ខាងមុខនេះ។

Excellency Keo Remy, Minister Delegate attached to the Prime Minister, and the President of the Cambodian Human Rights Committee, met Mr Mark Harris
On Monday, 17th October 2022, His Excellency Keo Remy, Minister Delegate attached to the Prime Minister, and the President of the Cambodian Human Rights Committee, met Mr Mark Harris, United Nations Liaison Officer to ASEAN, Asia-Pacific Division, Department of Political and Peacebuilding Affairs and Peace Operations, to discuss the preparation for the upcoming AICHR-UN Interface Meeting during the Special Meeting 2/2022 of AICHR which is scheduled to take place on 16th and 17th November 2022.