លោកជំទាវ ឆាំម៉ារី អនុប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា ដឹកនាំក្រុមការងារគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា ចុះអប់រំផ្សព្វផ្សាយអំពី”សិទ្ធិមនុស្ស និងច្បាប់”នៅវិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ
រាជធានីភ្នំពេញ ៖ដោយមានការយកចិត្តទុកដាក់របស់ឯកឧត្តមទេសរដ្ឋមន្ត្រី កែវ រ៉េមី ប្រធានគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា បានចាត់តាំងលោកជំទាវ ឆាំ ម៉ារី អនុប្រធាន.គ.ស.ម.ក ដឹកនាំក្រុមការងារគណៈកម្មាធិការសិទ្ធិមនុស្សកម្ពុជា ចុះអប់រំផ្សព្វផ្សាយស្តីពី «សិទ្ធិមនុស្ស និងច្បាប់ » ដល់សិស្សានុសិស្ស ចំនួន១០៨នាក់ នៅសាលប្រជុំនៃវិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ នៅព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧រោច ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស ២៥៦៨ ដែលត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥។

HE Chham Mari, CHRC Vice President Headed CHRC Working Group to Preah Sisowath High School for Education and Awareness Raising about “Human Rights and Law”
Phnom Penh: HE Keo Remy, Senior Minister, President of the Cambodian Human Rights Committee (CHRC), tasked HE Chham Mari, CHRC Vice President, with leading a CHRC working group to the meeting hall of Preah Sisowath High School on Thursday morning, 20 March 2025, to educate and raise awareness about “Human Rights and Law” for 108 students.